Geen producten (0)
Geen producten (0)
nieuw
Chenille Jacquard Denim Senza Limits 32448 pdt540 32447 pdt540 1000083910
1 2 3 4
 

Chenille Jacquard Denim

€ 1,90 per stuk
Minimum aantal is 3 voor € 5,70 (inclusief btw 21%)
Op voorraad
Specificaties
Productcode PS410163C
Omschrijving

Chenille Jacquard Denim

Deze geweven katoen chenille jacquard combineert een rijke structuur met een luxe uitstraling.

Het bloemendessin en de jacquard weving geven de stof een opvallend en modieus karakter, terwijl de chenille zorgt voor een zachte en volle touch. De denim look maakt deze kwaliteit extra veelzijdig binnen zowel casual als statement collecties.

Geschikt voor: jackets, overshirts, rokken, broeken en interieur- en decoratieve toepassingen

Kleur: blauw/bordeauxrood

Materiaal: 50% katoen 50% chenille, geen stretch Oekotex100 (getest op schadelijke stoffen)

Gewicht: ca. 405 gram/m2

Breedte: ca 175 cm, extra breed

Wasvoorschrift/onderhoud: 

Prijs per meter: € 19.00, prijs per 10 cm €1.90

Besteleenheid: vanaf 30 cm per 10 cm te bestellen

Minimale afname is 30 cm (aantal 3)

Aantal: 1= 10 cm, 2= 20 cm, 3= 30 cm,  10= 100 cm = 1 meter

De stof wordt uiteraard aan een stuk geknipt

Infomatie:

Deze denim kan kleur afgeven, zowel vóór als na het wassen. Wij adviseren daarom om de stof vóór verwerking altijd apart te wassen om overtollige kleurstoffen zoveel mogelijk te verwijderen.

Ook na het wassen kan enige kleurafgifte voorkomen. Houd hiermee rekening bij het verwerken en gebruiken van de stof en vermijd contact met lichte stoffen, kleding en oppervlakken die hierdoor kunnen verkleuren.

 

Ook interessant

€ 1,00 € 1,30

Koekje erbij? Om de website te verbeteren, te analyseren,de website goed te laten werken en voor de koppeling met social media. Door op Ja te klikken, geef je toestemming voor het plaatsen van alle cookies zoals omschreven in onze privacy- en cookieverklaring.