Geen producten (0)
Geen producten (0)

Bel' Etoile Sem sweater voor heren & tieners – papieren naaipatroon

€ 16,00 (inclusief btw 9%)
Niet op voorraad
Omschrijving

Sem sweater voor heren & tieners – papieren naaipatroon


 Yes! Bij je bestelling van het digitale Sem sweater voor heren & tieners patroon, krijg je het Sem patroon voor kids er gratis bij in maatjes 92 tot 164. Je hoeft hiervoor niets te doen, het staat bij gedrukt op je herenpatroon :-).


Over onze Sem sweater voor heren & tieners: Deze losse sweater met lichtjes afhangende mouwen is dé perfecte keuze voor heren en kids (unisex) die een trendy en comfortabele look willen combineren. De pasvorm is ruim maar niet oversized. Bij de versie voor volwassenen kan je de boorden maken uit boordstof of uit dezelfde stof als je sweater. Bij de kids versie maak je de boorden best uit boordstof. Sem werd getekend voor vormvaste, rekbare stoffen, meer bepaald voor french terry en jogging stof. Gebruik je liever rekbare, losse gebreide stof of tricot, dan kan het zijn dat je 1 of 2 maatjes kleiner moet maken dan de maattabel uitwijst.

Wat kan je verwachten?

-het patroon afgedrukt op A0 in maten 3XS, XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL en 4XL + kids 92-16

-een uitgebreid, in kleur afgedrukt instructieboek met duidelijke stap – voor – stap uitleg en veel foto’s

-een stijlvolle map waarin je je patroon en instructies kan bewaren

-aparte patroondelen voor alle opties -info over gebruik van stoffen, hoeveelheden, maten,…

-uitgebreid getest

OPGELET!

-naadwaarde is inbegrepen bij alle patroondelen -je koopt een patroon en geen afgewerkt kledingstuk -het patroon en de instructies zijn beschermd door copyright wetgeving

Prijs: €16.00 (papieren patroon)

Koekje erbij? Om de website te verbeteren, te analyseren,de website goed te laten werken en voor de koppeling met social media. Door op Ja te klikken, geef je toestemming voor het plaatsen van alle cookies zoals omschreven in onze privacy- en cookieverklaring.